close

Wedstrijdoverzicht

Hier vind je de geplande wedstrijden.

Programma schedule

29-02-2024
ZSV 1
-
20:00
02-03-2024
Jong Brabant JO11-2
-
08:45
Hilavaria JO8-4JM
-
09:00
VV Trinitas Oisterwijk JO9-4
-
09:00
-
Hoogeloon JO10-1
09:00
-
Audacia JO10-1
09:30
-
Willem II JO9-1
09:30
Willem II JO12-1
-
09:30
SJO Casteren-Netersel JO8-1
-
09:30
-
VOAB JO12-7
09:30
-
Sarto JO11-1
09:30
Audacia JO9-1
-
10:15
Were Di JO11-3
-
10:15
-
Willem II JO12-2
11:00
-
FC Tilburg JO8-2
11:30
-
Boxtel JO8-1
11:30
-
Unitas'30 JO14-3
12:00
SV Reeshof JO13-3
-
12:00
Boeimeer JO17-2
-
12:00
-
WSC JO17-2
12:30
Gilze JO15-2
-
13:15
-
ODC JO13-1
14:00
-
DIA MO17-1
14:00
-
VV Trinitas Oisterwijk JO15-3
14:30
Gilze JO19-1
-
15:15
TSV Gudok JO19-5
-
16:00
03-03-2024
Casteren 4
-
10:00
-
Gilze 7
10:00
SVG 2
-
10:00
TSV Gudok 8
-
10:00
-
Sarto 15
11:00
Uno Animo 2
-
11:00
-
SVSOS 2
11:45
-
TSVV Merlijn VR2
12:00
-
FC Tilburg 13
13:00
-
Bladella 1
14:30
09-03-2024
SC 't Zand JO9-1JM
-
08:30
SVSSS JO9-4
-
08:30
Sarto JO10-4
-
08:45
-
Jong Brabant JO9-5
09:30
-
OVC'26 JO10-2
09:30
SJO DEES/Vessem JO8-1
-
09:30
GSBW JO12-1
-
09:30
EDN'56 JO8-1
-
09:30
-
Jong Brabant JO12-2
10:00
-
Audacia JO11-1JM
10:00
DESK JO8-1
-
10:00
OJC ROSMALEN JO11-1
-
10:30
-
Helvoirt JO8-1JM
11:30
-
OJC ROSMALEN JO11-2
12:00
-
Haarsteeg JO12-4
12:00
-
Bavel JO17-4
12:30
-
TSV Gudok JO19-1
14:30
10-03-2024
-
SVSOS 3
10:00
RKDVC VR2
-
10:30
-
Were Di 7
11:00
-
SVG 4
11:00
Hulsel 2
-
11:00
-
Gilze 2
11:45
-
Were Di 3
12:00
GSBW 4
-
12:00
GSBW 6
-
12:00
RKSV Heeze 1
-
14:30
15-03-2024
-
Viola 35+1
19:30
TSV Gudok 35+1
-
20:00
-
GSBW 35+1
20:30
VOAB 35+1
-
21:30
16-03-2024
ZIGO JO9-2
-
08:30
SV BLC JO8-1
-
08:30
Hilavaria JO8-4JM
-
09:00
Were Di JO13-2
-
09:00
-
GDC JO8-1JM
09:30
-
TSV Gudok JO9-2
09:30
-
Audacia JO9-3JM
09:30
-
RKDSV JO10-1
09:30
FC Tilburg JO11-2
-
09:30
Bladella JO10-2
-
09:30
Uno Animo JO17-2
-
10:00
-
Wilhelmina Boys JO11-1
10:00
-
ST Knegselse Boys / Steensel JM8-1JM
10:30
-
Sarto JO15-2
11:00
-
VV Trinitas Oisterwijk JO12-5
11:00
-
SV Reeshof JO14-2JM
11:00
OVC'26 JO11-1
-
11:00
SC 't Zand JO15-5
-
11:30
Were Di JO12-3
-
11:30
-
SCG'18 JO13-2
12:00
-
Oirschot Vooruit JO17-2
12:30
-
Madese Boys MO17-1
12:30
ZIGO JO19-1
-
14:30
-
Audacia JO19-2
14:30
17-03-2024
Blauw Wit'81 5
-
10:00
-
VOAB 3
10:30
Tuldania 3
-
10:45
Audacia 6
-
11:00
Moerse Boys 2
-
11:45
-
SC 't Zand 5
12:00
-
Waspik VR1
12:00
-
SV Reeshof 8
12:30
OVC'26 6
-
13:00
-
Oirschot Vooruit 1
14:30
22-03-2024
Hapert 45+1
-
19:30
-
Nieuw Woensel 45+1
20:00
Terlo 45+1
-
20:30
-
SV Unitas'59 45+1
21:00
23-03-2024
ZIGO JO11-2
-
08:30
OVC'26 JO9-2
-
09:00
EFC, JO8-4JM
-
09:00
-
VOAB JO8-3
09:30
-
VV Trinitas Oisterwijk JO9-1
09:30
-
Oirschot V. JO10-1JM
09:30
-
Nemelaer JO9-1
09:30
SC 't Zand JO12-3
-
09:45
-
Nemelaer JO11-1
10:00
-
FC Tilburg JO12-2
10:00
-
Nemelaer JO8-1
10:00
ST HMVV/Hulsel JO8-1
-
10:00
Internos JO14-1
-
10:00
-
VV Trinitas Oisterwijk JO12-6
10:30
Were Di JO11-1
-
10:30
VV Trinitas Oisterwijk JO10-7
-
11:30
-
DESK JO13-2
12:00
-
Were Di JO15-2
12:00
-
JEKA JO17-10
12:30
Nemelaer JO17-1
-
13:00
Helvoirt JO15-1
-
13:00
SC 't Zand JO19-3
-
13:00
Gilze MO17-1 (9-tal)
-
13:15
Boxtel JO13-1
-
13:30
-
Roosendaal JO19-1
14:30
24-03-2024
-
Tuldania 4
10:00
SVSSS VR2
-
10:00
Beerse Boys 6
-
10:00
-
Sarto 16
11:00
-
FC Tilburg 11
11:00
-
R.K.S.V. Groen Wit 2
11:45
-
Nemelaer 7
12:00
Riel 4
-
12:00
Sarto 17
-
12:00
-
Riel 2
13:00
Wilhelmina'08 1
-
14:30
30-03-2024
ZIGO JO13-2
-
09:45
-
Audacia 6
17:00
Gilze 8
-
17:00
01-04-2024
Sarto 19
-
10:00
RKDSV 7
-
10:00
-
Spoordonkse Boys 3
10:00
Riel 5
-
10:00
-
HMVV 4
11:45
-
RKDVC VR2
12:30
05-04-2024
Hapert 45+1
-
19:30
VOAB 35+1
-
19:30
-
Terlo 45+1
20:00
-
Viola 35+1
20:00
SV Unitas'59 45+1
-
20:30
-
Nieuw Woensel 45+1
21:00
TSV Gudok 35+1
-
21:00
-
GSBW 35+1
21:30
06-04-2024
Baronie JO15-5
-
10:15
-
Riel JO14-1
11:00
WSC JO15-2
-
11:00
-
Riel JO13-1
12:00
NEO'25 JO13-1
-
12:00
-
Viola JO17-1
12:30
-
RKDVC JO17-2
12:30
DIA MO17-1
-
12:30
-
ONI JO19-1
14:30
WSC JO19-1
-
15:30
07-04-2024
-
Jong Brabant 10
10:00
Gilze 4
-
10:00
Jong Brabant 8
-
10:00
HMVV 4
-
10:00
-
Viola 6
11:00
-
VV Trinitas Oisterwijk 4
11:00
-
Dubbeldam 2
11:45
-
SC 't Zand 4
12:00
GSBW VR2
-
12:00
-
s.v. Laar 1
14:30
13-04-2024
Were Di JO14-2
-
09:00
-
Haarsteeg JO15-1
11:00
-
FC Tilburg JO15-2
12:00
-
RWB JO13-2JM
12:00
-
ST Zundert/Wernhout MO17-1
12:30
Baardwijk JO13-1
-
12:45
SVSSS JO17-2
-
13:00
-
Drechtstreek JO19-1
14:30
Gesta JO19-1
-
14:30
RWB JO17-1
-
14:45
14-04-2024
Reusel Sport/CoTrans 8
-
10:00
TSV Gudok 6
-
10:00
-
Nemelaer 6
10:30
Willem II 2
-
11:00
-
SDO'39 3
11:15
Rijen 2
-
12:00
Jong Brabant 7
-
12:00
-
Jong Brabant VR1
12:00
-
TSV Gudok 3
12:30
-
Gloria UC 3
13:15
Brabantia 1
-
14:30
19-04-2024
Terlo 45+1
-
19:30
-
GSBW 35+1
19:30
-
Nieuw Woensel 45+1
20:00
TSV Gudok 35+1
-
20:00
-
VOAB 35+1
20:30
SV Unitas'59 45+1
-
20:30
-
Hapert 45+1
21:00
Viola 35+1
-
21:30
20-04-2024
-
Sarto JO14-2
11:00
RKDVC JO15-2
-
11:15
-
TSV Gudok JO15-2
12:00
-
Zwaluw VFC JO13-2
12:00
-
JEKA JO13-5
12:00
-
RKDSV JO17-1
12:30
GJS JO19-1
-
12:45
-
VOAB JO17-2
13:30
-
ZIGO MO17-1
13:30
-
UVV'40 JO19-2
14:30
21-04-2024
-
Hulsel 3
10:00
ZIGO 6
-
10:00
RKDSV 6
-
10:00
-
Riel 3
11:00
-
RKDSV 4
11:00
-
Brabantia 2
11:45
-
Were Di 8
12:00
Nieuwkuijk VR2
-
12:00
SV Reeshof 7
-
12:00
-
FC Eindhoven AV 1
14:30
28-04-2024
Audacia 4
-
10:00
Reusel Sport/CoTrans 1
-
14:30
05-05-2024
SDO'39 4
-
10:00
Sarto 18
-
14:00
10-05-2024
-
TSV Gudok 35+1
19:30
Nieuw Woensel 45+1
-
19:30
-
SV Unitas'59 45+1
20:00
VOAB 35+1
-
20:00
-
GSBW 35+1
20:30
Terlo 45+1
-
21:00
-
Hapert 45+1
21:30
Viola 35+1
-
21:30
11-05-2024
VV Trinitas Oisterwijk JO13-2
-
09:45
-
UVV'40 JO14-2
11:00
-
RWB JO15-1
12:00
-
WSC JO13-3
12:00
-
Chaam JO17-1
12:30
Madese Boys MO17-1
-
12:30
Nieuwkuijk JO15-1JM
-
13:00
-
Bavel JO19-4
14:30
ODC JO17-2
-
15:15
Unitas'30 JO19-1
-
16:15
12-05-2024
-
RKDSV 7
10:00
Oirschot Vooruit 8
-
10:00
TSVV Merlijn 5
-
10:00
-
Audacia 4
11:00
-
Sarto 19
11:00
-
Roosendaal 2
11:45
-
Viola 4
12:00
Sarto 5
-
12:00
Sarto VR1
-
14:00
-
De Valk 1
14:30
18-05-2024
Olympia'60 JO13-2
-
10:00
ST Zwaluwe/DHV JO15-1
-
10:15
-
Zwaluw VFC JO15-3
11:00
Dussense Boys JO14-1JM
-
11:30
-
Oirschot Vooruit JO13-2
12:00
-
FC Tilburg JO17-1
12:30
-
Gilze MO17-1 (9-tal)
12:30
Were Di JO19-2
-
14:00
-
ODC JO19-1
14:30
Rijen JO17-4
-
14:30
20-05-2024
Bladella 9
-
09:45
Jong Brabant 9
-
10:00
Oirschot Vooruit 5
-
10:00
-
SVSSS 7
11:00
-
Beerse Boys 7
11:45
RKVVO 3
-
11:45
-
FC Tilburg 4
12:00
-
Gilze 8
12:00
24-05-2024
-
VOAB 35+1
19:30
Hapert 45+1
-
19:30
-
Nieuw Woensel 45+1
20:00
TSV Gudok 35+1
-
20:00
-
GSBW 35+1
20:30
SV Unitas'59 45+1
-
20:30
-
Terlo 45+1
21:00
Viola 35+1
-
21:30
26-05-2024
-
NWC 1
14:30